Kontakt

Dane teleadresowe

Wydawca: Top Media & Publishing House Sp. z o.o.
60-784 Poznań
ul. Grunwaldzka 43/1a
tel./fax: (61) 831 74 20
e-mail: redakcja@ekodostawcy.pl

Redaktor naczelny:
Marcin Fajerski
e-mail: m.fajerski@ekodostawcy.pl

Prezes zarządu:
Jarosław Olewicz
e-mail: j.olewicz@ekodostawcy.pl

Wiceprezes zarządu:
Karolina Kałdońska
e-mail: k.kaldonska@ekodostawcy.pl

Wiceprezes Zarządu:
Alicja Kulbicka
e-mail: a.kulbicka@ekodostawcy.pl

Wiceprezes zarządu:
Edyta Kochman
e-mail: e.kochman@ekodostawcy.pl

 

Specjalista ds. reklamy:
Michał Nowak
e-mail: m.nowak@ekodostawcy.pl

Sekretarz Redakcji:
Piotr Chabzda
e-mail: p.chabzda@ekodostawcy.pl

 

Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon

Temat

Wiadomość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress